14 epických fotek párů, které jsou tak bizarní, že jim ani neuvěříte

Říká se, že láska je nejsilnější síla, která pohání náš svět, ale zároveň je také slepá.

0
149375
- Reklama -

Lidé, kteří mají tu možnost trávit čas se svými milovanými, jsou ti nejšťastnější. A najdete svou spřízněnou duši, zvyknete si i na některé manýry a výstřednosti tohoto člověka, přestože vás třeba i trochu iritují.

Svět je plný úžasných párů, ve kterých partneři vzájemně přehlíží své nedostatky a milují se takoví, jací jsou. Pak je zde ale další rčení, které říká, že láska je slepá. A lidé pravdivost tohoto přísloví prokazují mnohdy těmi nejbizarnějšími způsoby. Přehlížet něčí zvláštnosti je jedna věc, ale úplně je ignorovat je něco úplně jiného!


- Reklama -

S námi se nyní můžete podívat na kompilaci fotografií bizarních párů, kde lidé na své partnery zapůsobili spíše vnitřní krásou.

Tak příjemnou zábavu!

Hipsterští prarodiče

Zdá se, že tito dva jsou pro sebe jako stvoření. A myslíme, že v budoucnu jich bude jen přibývat. Schválně, zda se jejich vnoučata narodí jako vegani!

Vnitřní geek

Někteří lidé nikdy nedospějí. Svou nedospělost si však mnohdy zachovají velmi jedinečným způsobem. Tyto páry rozhodně ví, jak je „všechny chytit“!

Kdo je kdo?

Když se máte fotit se svou drahou polovičkou, ale nevíte, které pohlaví vám sluší více.

Leť ptáčku!

Jedním ze svatebních zvyků je vypouštění holubic jakožto symbol nového začátku v životech novomanželů. Tito ptáci jim však odletí maximálně tak do trouby.

Pokračování na další straně.

- Reklama -

Pokračujte ve čtení na další straně.