Býval to profesionální kulturista. To, co ho zabilo pije mnoho lidí každý den!

Každý z nás určitě alespoň jednou za život vyzkoušel energetický nápoj. Někteří z nás je pijí dokonce pravidelně a právě tací by se měli mít na pozoru.

0
13601

Jedná se o nealkoholické pití, které je známé tím, že zvyšuje hladinu energie a fyzické aktivity konzumenta. Avšak pravda je taková, že obsažená energetická hodnota vysoká není. Ve skutečnosti v důsledku přidání kofeinu, taurinu, vitamínů a dalších látek se člověku zvyšuje pozornost. Tyto látky mají stimulační efekt, který vám mírně zvýší fyzický výkon.

Dean Wharmby

- Reklama -

Dean se proslavil jako profesionální kulturista. Jeho životní styl však nebyl zrovna nejzdravější, na což později i doplatil. Během dne konzumoval více než 10 000 kalorií denně, aby si udržel svalovou hmotu. Jeho každodenní strava sestávala z rychle připravovaných jídel z fast foodů a energetických nápojů.

Energetické nápoje, které Dean pil, mu na začátku přinášely ohromné ​​soustředění a více energie. V jeho světě kulturistické kariéry mu to přinášelo nové, obrovské možnosti jak co nejefektivněji pracovat na svém těle.

Co se ale potom stalo? Na to se podívejte na další straně.

- Reklama -