Brad Pitt a Barack Obama jsou bratranci? Pár celebrit, které patří do stejné rodiny! Do nich byste to nikdy neřekli!

Svůj rodokmen studuje málokdo. Jakmile to ale člověk udělá, rozhodně nemusí litovat. Může se totiž dozvědět, že je vzdálený příbuzný nějaké celebrity!

0
17750
- Reklama -

Dnešní článek bude o celebritách, které jsou příbuznými. Málo kdo to o nich ví, ale je to tak. Napadlo by vás například, že Barack Obama je bratranec Brada Pitta? Určitě ne! A takových příbuzných je na světě mnohem více. My se dnes společně podíváme na pár celebrit, které patří do jedné rodiny.

Madonna a Celine Dion


- Reklama -

Popová hvězda Madonna a kanadská zpěvačka Celine Dion jsou ve skutečnosti vzdálené sestry. Studie genealogie a informace získané z archivů ukázaly, že společným předkem Madonny a Celin Dion byl tesař, který žil v 17. století.

Madonna a Hillary Clintonová

Nejen, že má Madonna mezi příbuznými Celine Dion, ale také Hillary Clinton. Tyto dvě silné a nezávislé ženy jsou vlastně sestřenice z desátého kolena. Hillary Clinton to potvrdila na výstavě Ellen DeGeneres. Ellen je mimochodem vzdálenou příbuznou Kate Middleton.

Brad Pitt a Barack Obama

Brad Pitt a Barack Obama jsou bratranci z devátého kolena. Jejich společným příbuzným byl Edwin Hickman.

Steven Spielberg a Gwyneth Paltrow

Slavný režisér Steven Spielberg je kmotrem půvabné Gwyneth Paltrowové. Často tráví čas společně, jako mnoho jiných příbuzných.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračujte ve čtení na další straně.