Nepochopíte, co udělala matka své dceři, aby zvítězila na soutěži krásy!

Jak se říká, pro krásu se musí trpět. Ovšem jak může matka malé dívky udělat něco takového, jen pro vítězství v soutěži krásy?

0
23995
- Reklama -

Ještě před 10-15-ti lety se na dětských soutěžích krásy představovali šikovné a vynalézavé dívky, které zaujaly svými dovednostmi a talentem. Maximální zásah do jejich vzezření byly natočené vlasy. Pod vlivem sociálních sítí či kosmetického průmyslu dnes už dělají rodiče vše proto, aby dívky vypadaly starší a ženštější.

- Reklama -

Rodiče oblékají své dcery do odhalujících kostýmů, používají tuny kosmetiky, vlásenky, samoopalovací krémy, dokonce pošlou dívky do solária. Dávají bělit už tak slabé dětské zuby a namísto vypadnutých nechávají zavádět náhrady. Omezují děti ve stravování a dohlížejí na jejich přísnou dietu.

Nejhorší ovšem je, že dívky jsou nuceny pózovat jako dospělé ženy. Žádné hloupé a bezstarostné výrazy obličeje. Jen ženskost a vypadat sexy. Učí je usmívat se s nepřirozeným a mrtvým úsměvem. Někdy není ani jasné, kdo je před vámi – dívka či panenka. A jak lze vychovávat dívku normálně, když vyrůstá v tomhle?

Ovšem rodiče jsou schopní udělat téměř cokoli, aby jejich dcerka na soutěži zazářila. O tom se více dozvíte na další straně.

- Reklama -

Sponzorovaný obsah

Pokračujte ve čtení na další straně.