Nejpřesnější test osobnosti – stačí zodpovědět jen 4 krátké otázky!

Myers-Briggs test byl vytvořen během 2. světové války, aby pomohl ženám získat zaměstnání a tím nahradit muže, kteří odešli do boje. Po zodpovězení několika otázek byly výsledky vyhodnoceny krátkou zprávou, podle níž by mohly nejefektněji najít práci.

0
209053

Tento test osobnosti vás velmi překvapí svojí přesností. Bright Side vytvořila krátkou verzi tohoto testu s pouze 4 otázkami (přičemž na každou jsou jen 2 možné odpovědi). Pokud vás zajímá více informací o tomto osobnostním testu, podívejte se zde.

A je to! Kombinace písmen vám poví vše o vašem osobním typu. Odpovězte na tyto 4 otázky a zjistěte výsledky tohoto testu osobnosti.

- Reklama -

1. Jste naprosto vyčerpaný, protože váš týden byl nekonečný a ne úplně skvělý. Jak se chystáte strávit svůj víkend?

Test osobnosti naleznete níže.

  • Zavolám svým přátelům a zeptám se na jejich plány. Slyšel(a) jsem, že se otevírá nová restaurace/hraje nová komedie v kinech/jsou velké slevy v klubu paintball. Měli bychom všichni společně něco podniknout. E
  • Zapnu režim “Nerušit” na svém telefonu a zůstanu doma. Podívám se na novou epizodu mého oblíbeného seriálu nebo strávím večer s knihou. I

Odpovědi si zaznamenávejte, pokračujte na další úkoly a svůj osobnostní výsledek naleznete na straně 5. Tento test osobnosti v mnoha případech sedí. Pokud bude sedět i na vás, budeme rádi když test osobnosti zasdílíte se svými přáteli na facebooku.
test osobnosti

Pokračování na další straně.

- Reklama -