Toto je žijící Ken. Jak tento mladý Brazilec vypadal před operacemi? Tomu neuvěříte!

Jsou lidé, kteří kvůli svému vzhledu podstupují plastické operace. Muž v tomto článku ale podstoupil již tolik chirurgických zákroků, že vypadá naprosto jinak, než před těmito operacemi.

0
10458

Média v dnešní době ovlivňují myšlení a názory každého z nás. Velmi silným tématem je ideál krásy, který se stále mění, a na který mají tato média obrovský dopad. Jestliže v minulosti někdo nebyl spokojený se svým vzhledem, nebylo tolik možností, jako je tomu dnes. Lidé jsou schopní utrácet neuvěřitelné množství peněz, za zkrášlovací prostředky, nebo za plastické operace.

Rodrigo Alves

- Reklama -

Určitě jste už slyšeli o mladíkovi z Brazílie jménem Rodrigo Alves, jehož sen bylo vypadat jako panenka Ken. V současnosti je, jak sám tvrdí, šťastný, že se mu konečně podařilo vypadat tak, jak opravdu chce. Jeho cesta k tomuto cíli byla však dlouhá a náročná. Mladý, jen 34 letý muž podstoupil už 58 plastických operací. Vyhledával ty nejlepší plastické lékaře v USA, Brazílii a také Evropě.

Nedávno se Rodrigo rozhodl zveřejnit svou fotografii, na níž ho lze spatřit před absolvováním plastických operací. Rodrigo byl ve škole šikanován a děti se mu posmívali i kvůli jeho vzhledu.

Na tuto fotografii se můžete podívat na další straně. Můžeme vás ujistit, že byste ho nepoznali!

- Reklama -