Neztrácejte čas! 10 věcí, podle kterých poznáte toxický vztah už na jeho začátku.

Když se do někoho zamilujeme, máme tendenci přehlížet všechna negativa. Pokud ale budeme varovná znamení ignorovat, budeme toho pravděpodobně v budoucnu litovat. Pokud na váš vztah sedí tyhle věci, raději skončete, dokud je čas!

0
131369
- Reklama -

Emocionálně závislí lidé staví své partnery na piedestal. Jejich nálada zcela závisí na tom, zda jste jim ten den vyjádřili dostatek lásky. Jsou nesamostatní a touží po lásce. Svého partnera mají tendenci kontrolovat a ovládat. Sami přitom hrají roli trpící oběti. Citové vydírání jim není cizí. Ve svém utrpení se přitom doslova vyžívají.

Všem nám je jasné, že takový vztah nemá budoucnost. Jenže lidé se tak většinou začnou projevovat až časem. Existují vůbec nějaké způsoby, jak poznat, kam vztah s novým partnerem povede?


- Reklama -

Pokud minimálně jeden z vás dělá tohle, je to počátek toxického vztahu!

Po prvním rande máte pocit, že jste našli lásku svého života

Zní to paradoxně? Možná. Tihle lidé bývají zpočátku neuvěřitelně milí. Po první schůzce máte dojem, že je to někdo, na koho jste celý život marně čekali. Čas bohužel většinou ukáže, že partner své laskavé chování jen předstíral, aby na vás udělal dojem. Jednoduše řečeno: manipuloval s našimi city! Tihle muži prostě moc dobře vědí, co na nás ženy platí.

To samozřejmě neznamená, že byste měli vztah ukončit jen proto, že se po prvním rande cítíte báječně. Radíme ale, abyste se nenechali unést. Dejte tomu čas a snažte se partnera doopravdy poznat.

Další symptomy začínajícího toxického vztahu najdete na následující straně.

- Reklama -

Pokračujte ve čtení na další straně.